Менеджмент

Андрій Коболєв

 

Голова правління

 

Починав кар’єру у міжнародній аудиторській та консалтинговій групі PwC, де спеціалізувався на питаннях стратегічного управління та корпоративних перетворень. З 2002 по 2010 роки працював у Нафтогазі, де пройшов шлях від головного фахівця до радника голови правління.

Згодом став співзасновником та партнером інвестиційно-банківської групи AYA Capital, де займався залученням боргового та акціонерного капіталу, реструктуризаціями кредитної заборгованості та реорганізацією корпоративної структури великих підприємств і холдингів.

Отримав ступінь магістра міжнародних економічних відносин з відзнакою в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Сергій Перелома

Перший заступник голови правління

 

Очолює напрямки співробітництва з питань транспортування і постачання природного газу, митного оформлення, реалізації газу та формування його балансів.

Має більш ніж 14‑річний досвід роботи у нафтогазовій галузі.

Фахівець у сфері фінансів та банківської справи.

Отримав освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 


Ярослав Теклюк

 

Директор з юридичних питань

 

Відповідає за загальне юридичне забезпечення, взаємодію з органами влади та захист інтересів компанії в судах та інших установах.
Має більш ніж 16-річний досвід юридичної практики.
Фахівець із захисту інтересів у корпоративних спорах та судових справах у банківській, фінансовій і​ телекомунікаційній сферах, а також​ у справах про банкрутство.​​
До початку кар’єри в Нафтогазі 8 років працював в юридичній фірмі «Василь Кісіль і Партнери», у тому числі 4 роки як партнер.
Закі​нчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де здобув освіту за спеціальністю «Міжнародне право​»​.


Петер Стефанус ван Дріл

 

Директор фінансовий Групи Нафтогаз

 

Відповідає за розбудову інтегрованої корпоративної фінансової функції, визначення фінансової політки, принципів та процедур групи Нафтогаз. Також до його обов’язків входить управління процесами фінансового прогнозування та планування, забезпечення коштів для фінансування стратегічних ініціатив групи, підвищення ефективності та результативності фінансових операцій.
Петер ван Дріл – фінансист з майже 30-річним досвідом роботи на різних позиціях у Shell, починаючи з фінансового радника у дочірній компанії Billion International і закінчуючи посадою віце-президента Royal Dutch Shell з питань бухгалтерського обліку та звітності до приходу в Нафтогаз. На різних етапах своєї кар’єри працював у таких сферах як бухгалтерський облік та звітність, управління ефективністю бізнесу, бізнес-партнерство, управління цінністю, аутсорсинг фінансових та бізнес-процесів, злиття та поглинання, а також відносини з інвесторами.
Вільно володіє голландською й англійською та на хорошому рівні – німецькою і французькою мовами.
Закінчивши Коледж Томаса Мора у Гаазі, Петрус ван Дріл вивчав управління бізнесом в Університеті Еразма Роттердамського за напрямком фінансовий та економічний менеджмент. Також навчався за програмою обміну у Віденському університеті економіки та управління бізнесом.


Отто Ватерландер

Головний директор виконавчий - виконавчий директор з трансформації Групи Нафтогаз

 

Відповідає за трансформаційні проекти групи, зокрема впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізацію крос-функціональних процесів та розробку баз даних процесів. Він також керує та бере участь в ініціативах розвитку, які спрямовані на зростання вартості компаній групи Нафтогаз, підвищення ефективності бізнесу та цінності для акціонерів.
Має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу. Зарекомендував себе як фахівець з питань укладання та арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ.
До приходу в Нафтогаз Отто Ватерландер був старшим партнером у McKinsey & Company і брав участь в управлінні нафтогазовим напрямком на міжнародному рівні, а ще раніше - партнером з енергетичного напрямку в Booz & Company. Свою кар’єру почав у травні 1990 року в Royal Dutch Shell, де працював на різних посадах в Нідерландах та Венесуелі до кінця 1997 року.
Здобув ступінь магістра з економіки підприємства в Університеті Еразма Роттердамського; володіє голландською, англійською, німецькою та іспанською мовами.


Альона Осмоловська

 

Директор зі зв’язків з державними регуляторними органами і зацікавленими сторонами Групи Нафтогаз


Альона відповідає за налагодження ефективного діалогу та покращення репутації Групи Нафтогаз серед зовнішніх зацікавлених сторін, включно з центральними та місцевими органами влади України, регуляторними органами, іноземними урядами, власниками цінних паперів групи, міжнародними енергетичними організаціями, НУО, експертами, аналітичними центрами, галузевими об’єднаннями, міжнародними ЗМІ та ін.
До цього Альона майже шість років керувала корпоративними комунікаціями групи. У неї великий досвід у сфері інвестиційної діяльності та управління активами. До приходу в Нафтогаз Альона 5 років працювала директором з маркетингу та комунікацій найбільшої інвестиційної компанії України Dragon Capital, де відповідала за просування повного спектру фінансових послуг компанії. Ще раніше обіймала посаду директора з корпоративних фінансів та зв’язків з громадськістю інвестиційної компанії «ХХІ століття». На цій посаді вона відповідала за зв’язки з інвесторами, приймала участь у підготовці первинного розміщення компанії (IPO) на Лондонській фондовій біржі в 2005 році, контролювала підготовку двох випусків єврооблігацій в 2007 році (175 млн дол.) і 2008 році (150 млн дол.), а також відповідала за реструктуризацію випуску єврооблігацій в 2009 році.
Отримала академічний ступінь магістра наук з менеджменту в Магдебурзькому університеті ім. Отто фон Геріке (факультет економіки і менеджменту) та бакалавра управління бізнесом у Міжнародному Християнському університеті (Київ).


Віталій Щербенко

 

Директор з енергоефективності та управління майном Групи Нафтогаз

 

Забезпечує організацію та планування програм групи Нафтогаз у сфері капітальних інвестицій та непрофільних активів.

Керує процесами залучення інвестицій в проекти, пов’язані з використанням енергозберігаючих технологій, зменшенням втрат і витрат природного газу, збільшенням частини використання відновлюваних джерел енергії.

Відповідає за організацію та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, координує кадрову політику, питання соціальної сфери та матеріально-технічного забезпечення в компанії.

Має більш ніж 20-річний досвід роботи на керівних посадах.

Отримав освіту економіста у Київському національному економічному університеті.​


Маргарита Короткова

 

Директор з управління персоналом та соціальної політики Групи Нафтогаз

 

Маргарита понад 19 років працює у сфері управління персоналом, з них 16 років – як директор з управління персоналом, виконавчий директор.

Впровадила низку проектів з реорганізації компаній та впровадження сучасних підходів в управлінні персоналом у масштабних галузевих і диверсифікованих холдингових структурах – «Атол Холдінг», «Квазар-Мікро», «Мілкіленд БВ». Реалізувала антикризовий менеджмент у інвестиційно-девелоперській групі «FIM Group».

Набула досвіду в нафтогазовій галузі під час роботи у приватній газовидобувній компанії.

З січня 2016 року – директор з управління персоналом Укргазвидобування.

З жовтня 2017 –​​ директор з управління персоналом Групи Нафтогаз. ​
Отримала основну освіту на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка​. Пройшла низку програм бізнес-освіти, зокрема: середньостроковий курс з фінансів у Києво-Моги​лянскій Бізнес Школі під керівництвом професора М. Колісника, курс канадського коледжу Гранта МакЮєна за напрямком HR-менеджмент. Отримала ступінь МБА в Київській школі економіки. Закінчила програму з корпоративного урядування на базі Української академії корпоративного управління.